پاره کردن پرده بکارت دختر

سلام دوستان! خیلیا در مورد از دست دادن پرده بکارت سوال پرسیدن و امروزه شاهد روابط دوستانه دختر و پسر بیشتر از قبل هستیم! بهتره مجازات و تعهداتشو بدونید بعد با توجه به شرایط تصمیم بگیرید.
پرده بکارت قسمتی از بدن زنان که در محرمانه ترین حالت برای زنان قرار دارد همیشه در جامعه ما تحت تاثیر هنجار های مختلف بوده و محل سوال و جنجال و گاها دعواهای زیادی بین افراد بوده گرچه که همیشه محرمانه ترین اجزا بدن افراد جزو حیطه خصوصی این افراد می باشد ولی پیش می اید گاهی که این قسمت خصوصی و محرمانه هر فرد مجبور به پاسخ دهی به دیگران و گاها نشان دادن به دیگران هم می شود.
در مدخل واژن و ابتدای مجرای تناسلی زنانه، پرده ی لطیف مخاطی دو لایه وجود دارد که پس از پاره شدن به صورت زوائدی نامنظم در سوراخ واژن دیده می شود.

سؤالی که همیشه پیش میاد این است که.درصورتی که مردی با دختری نزدیکی کند و پرده ی بکارت دختر از بین رود،دختر چه شکایتی میتواند انجام دهد؟

۱.هرگاه از بین رفتن بکارت با نزدیکی کردن وبا رضایت دختر انجام گرفته باشد چیزی (مبلغی)برعهده ی مرد نیست و خانوم نمیتونه ادعا کنه که مرد فریبش داده و وعده ی ازدواج داده و….اینها بی تاثیر است.

۲. هرگاه از بین بردن پرده ی بکارت دختری بانزدیکی کردن یا به هر وسیله ی دیگری وبدون رضایت دختر صورت گرفته باشد مرد باید مهرالمثل پرداخت کند

۳.تعریف مهرالمثل:

از نظر حقوقی مهرالمثل به مبلغی گفته میشود که به موجب قرارداد تأیین نشده بلکه مقدار آن برحسب عرف و عادت و باتوجه به وضع زن وحال زن از حیث،شرافت خانوادگی و سایر سفات(از جمله تحصیلات،شرافت خانوادگی،زیبایی و…) و وضعیت او نسبت به امثال وموقعیت خانوادگی و اجتماعی وی تأیین می شود.

تعریف مهرالمثل

تعریف مهرالمثل

۴.زمانی که خانمی با اقایی زنا کرده و میخواهد از طریق پزشک قانونی فرد زناکننده را مشخص کند و اثبات کند بهتراست تا نهایتا ۷۲ ساعت پس از نزدیکی به پزشک قانونی و دادسرا مراجعه کند،چرا که پس از گذشت این زمان تشخیص مرد زنا کارسخت و با گذشت زمان طولانی غیر ممکن میگردد.

۵.موارد فوق علاوه بر مجازات حسب مورد شلاق،اعدام یا سنگساربرای مجازات این قبیل جراىٔم است.

Summary
مجازات و دیه پاره کردن پرده بکارت با رضایت و بدون رضایت دختر
Article Name
مجازات و دیه پاره کردن پرده بکارت با رضایت و بدون رضایت دختر
Description
از بین رفتن بکارت با نزدیکی کردن وبا رضایت دختر... که خانمی با اقایی زنا کرده و میخواهد از طریق پزشک قانونی فرد زناکننده را مشخص کند و اثبات کند بهتراست تا
Author
Publisher Name
پایگاه تخصصی حقوق من
Publisher Logo
درباره مصطفی کیانفرد

طراحی سایت اختصاصی و وردپرس علاقه مند به تکنیک های سئو داخلی و خارجی و تخصص در زمینه بک لینک سازی

8 دیدگاه در پرده بکارت دختر را زدن چه حکم و مجازاتی دارد؟ دیه آن طبق قانون
 1. مطلب کاملی بود مرسی اما چکار میشه کرد وقتی این همه روابط فاظلابی زیاد شده

 2. سلام، اگر به شخصی تجاوز بشه، نوشته اید براساس عرف و شان دختر، مثلا مقدار آن برای دختری که فوق لیسانس بوده و در خانواده آبرومندی در اصفهان باشد و سطح همه اعضای خانواده از لحاظ اجتماعی و تحصیلی جایگاه بالایی باشد، حدودا چقدر است؟

  • با سلام
   دوست عزیز میزان ارش البکاره را قاضی تعیین می کند ولی با توجه به موقیت اجتماعی بالای دختر میزان این دیه بالاتر است این مطلب را باید به علم قاضی سپرد

 3. پاره کردن پرده بکارت دختر شاید تا چند سال پیش یه فاجعه بود اما الان شرایط به حدی تغییر کرده که خیلی از دختر و پسرا خودسرانه این کارو انجام میذن

 4. اگه هنگام خود ارضایی پرده بکارت پاره بشه، میشه دوباره رفت دوختش؟

 5. سلام
  من سه سال پیش با یه پسری دوست بودم و به امید اینکه با هم ازدواج میکنیم گذاشتم پرده بکارت منو بزنه و دقیقا کار خودشو که انجام داد ول کرد و رفت
  آیا میتونم ازش شکایت کنم تا هزینه ترمیم بکارتمو بده؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *