اپلیکیشن اسنپ همانند سایر برنامه ها دارای کاربران زیادی می باشد. از این رو با توجه به این که بسیاری از افراد با این تاکسی اینترنتی مسیری را طی میکنند باید درامد بالایی داشته باشد که در نتیجه رقیبان بسیاری را به سمت خود جذب میکند.


اسنپ اوایل در مشهد، تهران، اصفهان و… فعالیت اصلی خود را شروع کرد اما پس از مدتی در استان های کم جمعیت تر نیز شروع به فعالیت کرد.


اخیرا شایعاتی وجود دارد در مورد قرارداد سپاه با مدیر اسنپ یا اسنپ متعلق به سپاه میباشد و… که در ادامه به بررسی آن ها میپردازیم.


آیا مالک اصلی اسنپ سپاه است؟


پس از استقبال عموم مردم از اپلیکیشن‌های جابجایی درون شهری، شاهد بودیم که برخی از شبکه های اجتماعی و سایت های غیررسمی، سپاه را به عنوان مالک شرکت اسنپ معرفی کردند؛ ادعای نادرستی که در گذشته نیز پس از شکوفایی برخی از استارت آپ ها، مسبوق به سابقه بود؛ البته ادعای اخیر در همان ابتدا توسط مدیر شرکت تاکسی های اینترنتی اسنپ رد شد.


شهرام شاهکار مدیر شرکت تاکسی‌های اینترنتی اسنپ طی مصاحبه‌ای در خصوص شایعاتی که در مورد سرمایه گذاران و وابستگی این شرکت به سپاه مطرح می‌شود این اظهارات را تکذیب کرد.


پس چه کسی صاحب این سرمایه گذاری عظیم می باشد؟


گروه اینترنت ایران بزرگترین گروه کسب و کار اینترنتی در ایران است که در حال حاضر پنج کسب و کار اینترنتی را رهبری می‌کند و مالک آن‌ها به حساب می‌آید؛ پس از تاسیس در سال ۱۳۹۳، این گروه توانسته است تحولی بزرگ در روش خرید کاربران در کشور ایجاد کند. این گروه در حال حاضر علاوه بر اسنپ، بامیلو و اسنپ فود، اسنپ مارکت سامانه رزرو آنلاین هتل‌های ایران پین‌تاپین و سامانه جست وجوی هوشمند ملک اسکانو را نیز مدیریت می‌کند.


مدیر عامل اسنپ

در نتیجه مدیرعامل ایرانسل، این اقدام ایرانسل را در راستای راهبرد این شرکت به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور، در راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید در بازار پر فرصت دیجیتال کشور با هدف گسترش اشتغال و توسعه کسب‌وکارهای اینترنتی و نیز تحقق دولت الکترونیک (همراه) در راستای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی برشمرد.


سپس گروه اینترنت ایران با توجه به این اقدام ایرانسل اعلام کرد: ما بسیار خرسندیم که به شرکت ایرانسل به عنوان سرمایه گذار خوش آمد می گوییم و امیدواریم تا با حمایت و دانش بومی ایرانسل جایگاه خود را به عنوان شرکتی پیشرو در بازار آنلاین ایران مستحکم تر سازیم.در این میان سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در پاسخ به سؤالی پیرامون شایعات مطرح شده درخصوص ارتباط سامانه هوشمند حمل و نقل “اسنپ” به این نهاد، اظهار کرد: برغم شایعاتی که از مدت‌ها پیش زمزمه شده است، برای تنویر افکار عمومی و آگاهی ملت عزیز ایران تاکید می‌کنیم ، نه تنها اسنپ، بلکه هیچ یک از سامانه‌های هوشمند حمل و نقل شهری، ارتباطی با سپاه نداشته و ندارند.


تکذیب مالکیت اسنپ

وی افزود: از آحاد مردم شریف به ویژه رانندگان زحمتکش و اداره کنندگان آژانس ها که در ارائه خدمات به شهروندان عزیز با مشکلاتی هم مواجه شده‌اند، انتظار می‌رود به این شایعات توجهی نکنند و عوامل آن را که در تلاش برای تشویش افکار عمومی و تاثیرگذاری بر نگاه جامعه نسبت به سپاه هستند، ناکام گذارند.

درباره مصطفی کیانفرد

طراحی سایت اختصاصی و وردپرس علاقه مند به تکنیک های سئو داخلی و خارجی و تخصص در زمینه بک لینک سازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *