بسمه تعالی
خدارو شاکریم که توانستیم گزینه مناسبی برای شما محققین عزیز باشیم. این مقاله تحت عنوان 10 وبسایت حقوقی برتر برای کسانی که در حال جمع آوری اطلاعات حقوقی هستند تهیه و تنظیم شده است و امید است در سال جاری مقالات بیشتری در این موضوع منتشر کنیم.
در این مقاله 10 وبسایت حقوقی برتر سال 1398 قرار دارند که برای هر کدا نقاط قوت را شناسایی کردیم اما لازم به ذکر میباشد که حتی این وبسایت ها هم دارای نقاط ضعف میباشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.


1- وبسایت حقوقی IdeaLegal


وبسایت حقوقی IdeaLegal
وبسایت حقوقی Venture Legal


پورتلند، اورگان، شرکت حقوقی کسب و کار است که ارائه دهنده اشتراک، هزینه ثابت برای بسته ها و خدمات، و صورت حساب ساعتی میباشد. طرحی گرافیک ساده و دوستانه با پیشنهادات داغ و جذاب، باعث میشود تا بازدید کنندگان برای مطالعه بیشتر ترغیب شوند.
در ضمن نکته جالب توجه در این وبسایت که باعث توجه خودم شده، بخشی است که پروفایل وکیل های برتر را با توضیحات بسیار قوی و دقیق ارائه میدهد


2- وبسایت حقوقی Venture Legal


وبسایت حقوقی Venture Legal


یک کانزاس سیتی، میسوری، شرکت حقوقی کوچک میباشد. دارای صفحه اصلی برجسته که با توضیحاتی قوی معرف شرکت و مشتریان آن میباشد. دارای امکانات مختلفی نظیر قیمت گذاری، بسته های پیشنهادی، هزینه های ثابت، جلسات مربیگری هست که نظیر این وبسایت را در ایران نداریم.


3- وبسایت حقوقی K Bennett Law


وبسایت حقوقی K Bennett Law
وبسایت حقوقی K Bennett Law


بله، این یک وب سایت شبکه ای است که دارای گرافیک جسورانه، درخواستهای واضح برای عمل، پورتال مشتری و قیمت گذاری نوآورانه اشتراک است. حتی یک صفحه رویدادی وجود دارد که برای وب سایتهای شرکت حقوقی کمیاب است.


4- وبسایت حقوقی Eisen Law


وبسایت حقوقی Eisen Law
وبسایت حقوقی Eisen Law


آیزن قانون یک شرکت تورنتو، کانادا، قابل اعتماد و شرکت املاک است.
متاسفانه ما موفق به برقراری تماس برای سوال درمورد قراردادن تصویر عینک در بنر وبسایت این شرکت نشدیم.


5- وبسایت حقوقی Ifrah Law


وبسایت حقوقی Ifrah Law
وبسایت حقوقی Ifrah Law


یک شرکت میانی آتلانتیک با ترکیبی از اکوسیستم محدود، از رمزنگاری ارز تا دفاع جنایی یقه سفید است. به نظر می رسد هر یک از وکیل ها در شرکت کار خود را انجام می دهد. اما فیلم دستکش بوکس در صفحه اصلی باعث به نمایش گذاشتن قدرت این شرکت شده است و دعوت به کار – ملاقات با وکلا – شاید بهترین کار باشد. وبلاگ های حقوقی نسبتا فعالی در این زمینه وجود دارد که محتویات زیادی برای جذب بازدید کنندگان جدید را دارد اما هیچکدام نتوانسته اند قوی عمل کنند.


6- وبسایت حقوقی Gerstenzang Law


وبسایت حقوقی Gerstenzang Law
وبسایت حقوقی Gerstenzang Law


یک شرکت قانون دفاع جنایی در سن دیگو است. ما عاشق تصاویر قابل توجه در صفحه اصلی وبسایت این شرکت هستیم که مقدمه جنیفر برای مشتریان او، به علاوه خدمات مربیگری حقوقی نوآورانه ایشان میباشد. این یک نمونه عالی از یک وب سایت تمرین انفرادی است.


7- وبسایت حقوقی hoquq.info


وبسایت حقوقی حقوق من
وبسایت حقوقی حقوق من


پایگاه تخصصی حقوق من با افتخار یکی از برترین وبسایت های برتر حقوقی کشور میباشد که دارای دیکشنری حقوقی در خود وبسایت که به توضیح کامل هر بخش میپردازد. امید است که از این پس شاهد رشد روز افزون وبسایت های حقوقی در ایران باشیم. این وبسایت دارای بخش های حقوق بین الملل و داخلی با زیر مجموعه های دانستنی های حقوقی و… هست که آگاهی و افزایش سطح فکر افراد در زمینه حقوق را میتوان دستبوس پایگاه هایی از این قبیل باشیم.


8- وبسایت حقوقی Brickley Law


وبسایت حقوقی Brickley Law


کانکتیکات شرکت صدمه شخصی است. ما دوست داریم پاسخ روشن به نوع فعالیت به ما بدهند و همچنین طراحی حرفه ای تری را برای وبسایت در نظر بگیرند. این سایت همچنین رتبه سریع ترین بارگذاری را برای خود کسب کرده است.


9- وبسایت حقوقی Enright Law


وبسایت حقوقی Enright Law
وبسایت حقوقی Enright Law


قانون انرایت یک شرکت کرانستون، رود آیلند، کارمند و حقوق مصرف کننده است. این یک مثال دیگر از یک وب سایت عمل انفرادی میباشد که به خوبی طراحی شده است تا در خدمت به شما سرویس هایی را ارائه کند.


10- وبسایت حقوقی Strahan Cain


وبسایت حقوقی Strahan Cain
وبسایت حقوقی


شرکت راه اندازی کسب و کارهای کوچک است. قسمت اقدام برای تماس از صفحه اصلی، کار بسیار خوبی است که هر نوع مشتری بالقوه را به یک صفحه فرود هدایت می کند. حتی عکس های پس زمینه انواع مختلفی از مشتری تجاری را نشان می دهد. و ما هم بسته های راه اندازی ثابت و اشتراک ماهانه برای کسب و کارهای مجاز را دوست داریم.

درباره مصطفی کیانفرد

طراحی سایت اختصاصی و وردپرس علاقه مند به تکنیک های سئو داخلی و خارجی و تخصص در زمینه بک لینک سازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *